Solární systémy

Efektivně – Úsporně – Ekologicky

Prodej, montáž a servis solárních systémů

Montáž a servis
solárních systémů

Teplo a teplá voda lze získat i bez drahých účtů za energii. Efektně a úsporněji. Ze slunce a sluneční energie. Díky moderním solárním panelům využijete sluneční energii pro podporu vytápění a ohřev teplé vody s výraznou úsporou nákladů. Navíc tak přispějete ke snížení emisí skleníkových plynů a spotřebě nerostných surovin.

Klasický ohřev užitkové vody (bojler) je nákladný na el. energii. Navíc podle odborníků cena el. energie bude neustále konstantně růst. Pomocí solárního systému lze výrazně náklady na ohřev vody zmenšit. Sluníčko pracuje zdarma a je jen otázkou jak moc spolupracuje. Při podmínkách v ČR zvládá po většinu roku hřát zásobník na požadovaných 60stupnu kompletně ze slunečního záření - 100% úspora - rychlá návratnost investice. Úspora až 70% ročních nákladů za ohřev teplé užitkové vody.

Zajišťujeme prodej, montáž i servis solárních systémů pro ohřev teplé užitkové vody, vytápění i ohřev bazénů. A to jak v kombinaci s plynovými úspornými kondenzačními kotli, tak kotli na tuhá paliva, elektrokotli nebo samostatně. Vše závisí na možnostech a efektivitě ve vašem objektu a v dané lokalitě. V zářivých měsících možnost využít tzv. přetoky do topení nebo bazénu. V méně slunečných dnech (zimě) průměrná teplota předehřevu 30 stupnu a zbytek je potřeba dohřát dalším topidlem např. kondenzačním kotlem.

Solární tašky

Proč mít solární systém?

Úspora až 70% nákladů za TUV

Rychlá návratnost investice

Garance panelů 30 let

Systém navržený na míru

Možnost využít významnou finanční dotaci

Šetrnost k životnímu prostředí

Kontaktujte nás