Plynové kotle

Spolehlivě – Ekonomicky

Prodej a montáž plynových kotlů

Prodej a montáž
plynových kotlů Písek a okolí

Zemní plyn patří v České republice k nejoblíbenějším palivům. Topit zemním plynem je velice komfortní a úsporné. Právě ve vaší nemovitosti můžete vyřešit vytápění tímto způsobem a uspořit tak desítky tisíc ročně. Jediné, co k tomu potřebujete, je odborná montáž plynového kotle a jeho uvedení do provozu. Jeho následná údržba je nenáročná a vytápění spolehlivé, čisté a bezpečné.

Plynové kotle dělíme na závěsné a stacionární. V dnešní době tento obor skočil mílovými kroky kupředu - kotle jsou menší, tiché a velmi úsporné. I design je něco s čím si výrobci pohráli a už to není jen ošklivá krabice.

Plynové kotle klasické i kondenzační pro domácnosti i firmy s účinností spalování až 109% s využitím kondenzace. (na některých systémech je možná úspora plynu až 50% bez nutnosti výměny topného systému!!). Garance úspory minimálně 15%. V praxi se úspory pohybují mezi 5 - 25 tisíci Kč ročně.

Nabízíme výrobky od renomovaných světových výrobců. Tento vysoký standart je možno pořídit za nízké ceny. Zařídíme vše od projektu přes montáž až po servis systému. Při výměně zařízení šrotovné až 5 000 Kč. Montáž kotelen - jakékoliv výkony, kaskády, včetně regulace a zabezpečení. Nabízíme možnost projekce a nezávazné cenové nabídky.

Servis plynových kotlů

Servis plynových kotlů Písek a okolí

Aby zařízení správně pracovalo je potřeba jej udržovat. Proto provádíme pravidelné kontroly a údržbu plynových spotřebičů jako součást revizní kontroly.

To se skládá z rozebrání a vyčištění spotřebiče, výměníku, hořáku, vodních částí zařízení apod. Opravy vadných částí zařízení, měření a tlakování expanzních nádob, dopouštění systému, výměny ochranných anod bojlerů (prodloužení jejich životnosti), kontroly spalinových cest, měření analyzátorem spalin, seřízení výkonu a tlaku plynu, nastavení účinnosti spalování, kontroly a opravy úniku plynu, nastavení regulace, funkční zkoušky systému.

Kotlíková dotace

Kotlíková dotace

Zajistíme vám nejvyšší možný finanční příspěvek na výměnu starého neekologického kotle za nový, který využívá obnovitelné zdroje z automatického provozu.

Svěřte svůj plynový kotel do rukou odborníků s letitými zkušenostmi. Pak se můžete spolehnout, že vaše domácnost bude vytopená spolehlivě, čistě a bezpečně.

Kontaktujte nás