Plynové kotle

Spolehlivě – Ekonomicky

Prodej a montáž plynových kotlů

Prodej a montáž
plynových kotlů Písek a okolí

Zemní plyn patří v České republice k nejoblíbenějším palivům. Topit zemním plynem je velice komfortní a úsporné. Právě ve vaší nemovitosti můžete vyřešit vytápění tímto způsobem a uspořit tak desítky tisíc ročně. Jediné, co k tomu potřebujete, je odborná montáž plynového kotle a jeho uvedení do provozu. Jeho následná údržba je nenáročná a vytápění spolehlivé, čisté a bezpečné.

Plynové kotle dělíme na závěsné a stacionární. V dnešní době tento obor skočil mílovými kroky kupředu - kotle jsou menší, tiché a velmi úsporné. I design je něco s čím si výrobci pohráli a už to není jen ošklivá krabice.

Plynové kotle klasické i kondenzační pro domácnosti i firmy s účinností spalování až 109% s využitím kondenzace. (na některých systémech je možná úspora plynu až 50% bez nutnosti výměny topného systému!!). Garance úspory minimálně 15%. V praxi se úspory pohybují mezi 5 - 25 tisíci Kč ročně.

Nabízíme výrobky od renomovaných světových výrobců. Tento vysoký standart je možno pořídit za nízké ceny. Zařídíme vše od projektu přes montáž až po servis systému. Montáž kotelen - jakékoliv výkony, kaskády, včetně regulace a zabezpečení. Nabízíme možnost projekce a nezávazné cenové nabídky.

Servis plynových kotlů

Servis plynových kotlů Písek a okolí

Aby zařízení správně pracovalo je potřeba jej udržovat. Proto provádíme pravidelné kontroly a údržbu plynových spotřebičů jako součást revizní kontroly.

To se skládá z rozebrání a vyčištění spotřebiče, výměníku, hořáku, vodních částí zařízení apod. Opravy vadných částí zařízení, měření a tlakování expanzních nádob, dopouštění systému, výměny ochranných anod bojlerů (prodloužení jejich životnosti), kontroly spalinových cest, měření analyzátorem spalin, seřízení výkonu a tlaku plynu, nastavení účinnosti spalování, kontroly a opravy úniku plynu, nastavení regulace, funkční zkoušky systému.

Kontaktujte nás